Hotele SPA Rajecké Teplice

Hotel uzdrowiskowy Aphrodite Palace****

Hotel uzdrowiskowy Aphrodite Palace****

Aphrodite Palace Hotel to najbardziej luksusowe zakwaterowanie w mieście uzdrowiskowym. O pojemności 111 pokoi, oferuje swoim gościom zakwaterowanie w luksusowo wyposażonych pokojach i apartamentach. W hotelu znajduje się hol i restauracja ozdobiona marmurem, 24-karatowym złotym kolorze. Jeśli chodzi o gastronomię, można skosztować tradycyjnych domowych specjałów oraz dań kuchni międzynarodowej. Hotel uzdrowiskowy Aphrodite Palace łączy się z hotelem Aphrodite, przeszkloną pomostem, dzięki czemu goście mogą "wysuszyć stopy" w świecie wody i sauny lub w innych zabiegach leczniczych i relaksacyjnych.
Apartamenty Royal Aphrodite Palace*****

Apartamenty Royal Aphrodite Palace*****

Kompleks apartamentów o najwyższym standardzie zakwaterowania w hotelu Royal Aphrodite Palace znajduje się w odkrytym basenie Aphrodite. Obiekt ma cztery prezydenckie i jedno królewskie apartamenty, które zapewniają komfort i luksus, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy apartament posiada duży taras z pięknym widokiem na odkryty basen lub okolicę. Nasi goście docenią osobisty dostęp, 24-godzinny serwis, oraz możliwość zapewnienia masażu bezpośrednio w mieszkaniu.
Hotel uzdrowiskowy Aphrodite****

Hotel uzdrowiskowy Aphrodite****

Charakterystycznym dominantem i ozdobą uzdrowiska  Rajecké Teplice jest najbardziej luksusowy hotel w okolicy - Dom Uzdrowiskowy Aphrodite. Jest zbudowany w stylu antycznym i wyposażony w najnowocześniejste urządzenia do diagnozy i terapii. Hotel Aphrodite oferuje więc wyjątkowy komfort wynikający z zakwaterowania oraz procedur pod jednym dachem. Ponadto hotel jest usytuowany w przyjemnym środowisku parku uzdrowiskowego niedalego malowniczego jeziorka, w spokojnym środowisku Slnečnych skál.
Villa Margaréta***

Villa Margaréta***

Obiekt leży w centrum miasta, tuż obok głównych atrakcji turystycznych, Inne.
Jego głównymi zaletami są wody termalne i uzdrowiskowe w bliskiej okolicy, wysoki standard, reprezentatywność, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, cicha okolica.
Jest zwłaszcza odpowiedni do: pobyty SPA, relaksacyjne i zdrowotne, pobyty uzdrowiskowe, rodzinne wakacje, miesiąc miodowy, zakwaterowanie dla wymagających klientów.
Hotel Wellness Diplomat****

Hotel Wellness Diplomat****

Położenie hotelu zapewnia widok na pasmo górskie Małej Fatry a z południowej strony do prześlicznej Rajeckiej Doliny. Wellness Hotel jest odpowiedni do regeneracji, wypoczynku, sportu, wczasów rodzinnych ale też do imprez firmowych, wieczorków, turystyki kongresowej i szkoleń. Rajeckie Teplice i okolica są popularnym rejonem rekreacyjnym przede wszystkim dzięki kąpielom termalnym, usługom uzdrowiskowym, różnym możliwościom sportu i aktywnego wypoczynku.
Hotel uzdrowiskowy Mala Fatra***

Hotel uzdrowiskowy Mala Fatra***

Hotel Malá Fatra jest znanym ośrodkiem w Rajeckich Teplicach. Hotel leży w parku uzdrowiskowym mniej więcej 100 m od luksusowego Domu Uzdrowiskowego Aphrodite, gdzie udzielane są wszystkie zabiegi lecznicze. Hotel Malá Fatra oferuje 19 pokoi dwuosobowych i 7 jednoosobowych. Mniej więcej 500 m od hotelu znajduje się także kąpielisko termalne Laura. Rajecké Teplice oferują ponadto wspaniałe warunki do aktrakcyjnych wycieczek do Rajeckiej Doliny.